2021

12.6.Svatba

Horní Brusnice, Penzion Na Kopečku

18.6. Letní ples u Skutilů                        

Pilníkov, Penzion U Skutilů

18:00

19.6. Letní ples u Skutilů

Pilníkov, Penzion U Skutilů

18:00

21.6. Svatba 

Vysoká Srbská (p. Bártlová)

16:00

26.6. Oslava dobrovolných hasičů

Adršpach, hasičárna

20:00 - 22:00

3.7. Svatba

Batňovice (p. Rosa)

17:00

10.7. Hudební večer

Žďár nad Metují, hospoda

18:00 -  00:00

23.7. Svatba

Božanov, statek (p. Lorenc)

18:00

31.7. Svatba

Jitkov u Chotěboře, Jitkovský mlýn (sl. Kucharčíková)

17:00 - 22:00

21.8. Svatba 

Křinice, restaurace Amerika (sl. Krucinová)

28.8. Kamenická slavnost

Kamenice u Dobrušky, venkovní areál, pořádá Spolek Lišáka

20:30

3.9. Firemní párty

Červený Kostelec, Batist Medical

15:00 - 22:00

3.9. Taneční

Hradec Králové, Adalbertinum

4.9. Dožinky Jaroměř

Jaroměř, náměstí T.G.M.

14:30 - 15:30

4.9. Svatba 

Martínkovice, Chata pod Korunou (sl. Podolská)

18:00

10.9. Taneční

Hradec Králové, Adalbertinum

11.9. Svatba

Velehrad, Morava (sl. Pavelková)

19:00

17.9. Taneční

Hradec Králové, Adalbertinum

24.9. Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

25.9. Jiřinkový ples

Česká Skalice, Sokolovna

20:00

1.10 Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

7.10. Firemní párty

Lázně Bělohrad, Hotel Tree of Life

20:00

8.10 Taneční

Hradec Králové, Adalbertinum

15.10 Taneční

Hradec Králové, Adalbertinum

16.10. Posvícenská zábava

Žďár nad Metují, hospoda

20:00 - 02:00

22.10 Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

28.10 Obsazeno


29.10 Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

5.11 Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

12.11. Taneční, prodloužená

Hradec Králové, Adalbertinum

20:00 - 23:00

18.11. Taneční, nácvik na věneček

Hradec Králové, Adalbertinum

17:30 - 19:00

19.11 Taneční, věneček

Hradec Králové, Adalbertinum

19:00 - 23:00

21.11. Taneční, věneček

Hradec Králové, Adalbertinum

17:00-21:00

17.12. Vánoční firemní večírek

Špindlerův Mlýn, ZŠ Komenského

2022

15.1. Ples Ostrostřeleckoměstský

Police nad Metují, Pellyho Domy

20:00

22.1. Ples Města Hronova

Hronov, Čapkův sál

20:00

28.1. VIP večírek

Lázně Bělohrad,Hotel Tree of Life

4.2. Ples vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu Dobruška

Dobruška, Kulturní Dům

20:00 -02:00

5.2. Farní ples

Police nad Metují, Pellyho Domy

20:00

26.2. Ples léčebných lázní Priessnitz

Jeseník

19:00

11.6. Svatba

u Nového Města nad Metují 

12.2. Obsazeno


19.2. Obsazeno 

 

18.6. Svatba

Slatina nad Úpou, letní parket (sl.Chalupová)

24.6. Letní ples u Skutilů

Pilníkov, Penzion U Skutilů

19:00

25.6. Letní ples u Skutilů

Pilníkov, Penzion U Skutilů

19:00

23.7. Svatba

(p. Správka)

30.7. Svatba

Slavný, Penzion Majka

6.8. Svatba

Hejtmánkovice, Jízdárna

25.8. Svatba 

Obříství, Penzion Na Kmíně (sl.Těšíková)

3.9. Svatba

Mezilečí, sl. Martínková

24.9. Jiřinkový ples

Česká Skalice, Sokolovna

20:00

1.10. Svatba

Kašov u Kuksu, (p. Matyáš)

22.10. Svatba

Zábřěh na Moravě, sl. Faltýnková

20:00